O projekcie

Zagłębiowska Akademia Liderów to projekt edukacyjny, którego celem jest kształtowanie liderów społecznych z całego Zagłębia Dąbrowskiego, którzy chcą podnosić swoje kompetencje i rozwijać zdolności przywódcze, by następnie w swoich społecznościach lokalnych prowadzić projekty na rzecz tych społeczności, działać w sektorze NGO, a także prowadzić własne przedsiębiorstwa.

Ideą projektu Zagłębiowskiej Akademii Liderów jest przygotowanie przyszłych potencjalnych liderów społecznych z całego Zagłębia Dąbrowskiego do aktywnego partycypowania w szeroko pojętym społeczeństwie obywatelskim.

W ramach projektu odbędzie się cykl szkoleń i spotkań dla 18 uczestników – licealistów oraz studentów uczelni wyższych z całego Zagłębia Dąbrowskiego. Szkolenia będą obejmowały tematykę rozwoju umiejętności miękkich, biznesowych oraz przywódczych. Podczas trzech szkoleń sobotnich odbędą się też spotkania z wybitnymi osobami ze świata kultury, sztuki oraz literatury, sportu, gospodarki i polityki z Zagłębia Dąbrowskiego.

Szkolenia odbędą się 18 marca, 1 i 8 kwietnia w godzinach 10:00 – 16:00 (godziny wydarzenia mogą ulec zmianie).

Każdy uczestnik Akademii otrzyma dyplom potwierdzający ukończenie projektu, certyfikat uczestnictwa w szkoleniach oraz dołączy do Sieci Absolwentów. Po ukończeniu Akademii każdy z uczestników otrzyma pakiet nagród i upominków od Partnerów Akademii.

Aplikuj już dzisiaj! Więcej pod zakładką Zgłoś się

Projekt odbywa się w ramach platformy ZwolnienizTeorii.pl

W razie pytań i ofert współpracy zapraszamy do kontaktu mailowego: info@zaglebieliderow.pl

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie projektu
www.zaglebieliderow.pl lub na Fanpage na Facebooku

Projekt odbędzie się w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym (ul. Wojska Polskiego 8, 41-208 Sosnowiec)